EuropaPark
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

כרטיסים

חוויית מציאות מדומה YULLBE GO בפארק אירופה

חוויית מציאות מדומה YULLBE GO בפארק אירופה

YULLBE VR

עזרה עם תכנון החופשה בפארק אירופה?

חוויית מציאות מדומה YULLBE GO בפארק אירופה

מציאות מדומה (מציאות רבודה) - פנטום האופרה בפארק אירופה

אטרקציה חדשה בפארק אירופה, פנטום האופרה במציאות מדומה באמצעות משקפיי VR ואוזניות Hi-Fi איתם תוכלו ליהנות מהמחזמר המפורסם ביותר בעולם בגרסתו החדשנית.

חדש בפארק אירופה: מתחם VR של פנטום האופרה במציאות מדומה

הפארק הגדול בגרמניה לא מפסיק להתחדש, כיאה לאחד הפארקים הנחשבים בעולם בפארק אירופה השיקו בנובמבר 2022 את הפעילות החדשה שלהם: מחזמר פנטום האופרה במציאות מדומה (מציאות רבודה): The Phantom of the opera: a Yullbe VR Go Experience.
פארק אירופה בגרמניה שם את כובד משקלו על משקפי מציאות מדומה כבר מספר שנים ולאחר ההצלחה של המציאות המדומה ברכבת ההרים אירוסאט בפארק החליטו להגביר הילוך נוסף ומאפשרים למבקרים ליהנות ממחזמר "פנטום האופרה", המחזמר המפורסם בעולם, בצורה חדשנית ומתקדמות במציאות משקפי מציאות מדומה.

לקראת סוף נובמבר ועם הכניסה אל עונת החורף, בפארק החליטו להשיק את אטרקציית מציאות מדומה המבוססת על המחזמר המצליח, אם אתם חובבי פארקים והייתם בעבר בפארק אירופה ייתכן ותזהו את המיקום בו הקימו את פנטום האופרה VR, האטרקציה החדשה נבנתה במבנה הכיפה הגדולה (Traumzeit Dome) בו היה בית קולנוע 360 מעלות.
בפארק אירופה שמציג את תמת מדינות אירופה השונות, החליטו להרוס את אזור הכיפה כדי לפנות מקום נוסף לאזור החדש המבוסס על מדינת קרואטיה, את הכיפה המוכרת הפארק בונה בגרסתה החדשה באזור מדינת יוון.
פארק אירופה מדווח שפנטום אירופה הוא המחזמר הראשון בעולם שזוכה לחווית VR ייעודית, אטרקציית VR מוצעת במיקום של Yullbe בסמוך למלון של הפארק Krønasår בעלות כמעט כפולה מהפארק או במרכז הקניות במנהיים גרמניה בעלות יקרה עוד יותר.

הכירו את האיזורים של מתחם "YULLBE" בפארק אירופה

הפנטום של האופרה
The Phantom of the opera

המחזמר המפורסם בעולם 'The Phantom of the Opera' מאת אנדרו לויד וובר מגיע בלעדית ל-YULLBE GO!

Ed & Edda – המצוד אחר שרביט הקסם

Ed & Edda- The Hunt for th Magic Scepter

סרטן הלילה גנב שרביט קסום יקר ומערער הכל עם הקסם שלו. דרך יערות קסומים ועם מטריות מעופפות אתה יוצא למרדף. אבל היזהר: אתה עלול להעיר את הדרקון שנרדם במערה נסתרת עמוק מתחת לפארק. 

ולריאן

Valerian

מבוסס על שובר הקופות המפורסם באותו השם, בבימויו של לוק בסון, החוויה החדשה של ולריאן הופכת אותך לגיבור באמצע יקום מדע בדיוני מרהיב. היכנס לחליפת החלל שלך והיכנס ל"עיר אלף כוכבי הלכת". הודות לחליפה המיוחדת שלך, אתה יכול לקפוץ דרך קירות במהירות הקול, ממש כמו בסרטים! התוצאה של מסע הצלה עוצר נשימה אחר יצור שיכול להכריע את גורל היקום כולו בידיים שלך.

ירח למאדים

Moon to Mars

בהתחלה, אתה נמצא בתחנת חלל ויכול ליהנות מנוף עוצר נשימה של כדור הארץ שלנו – הודות לטכנולוגיית ה-VR העדכנית, זה כבר לא שמור לאסטרונאוטים אמיתיים! מכאן מתחילה החוויה שלך ופתאום אתה מוצא את עצמך על הכוכב האדום. חקור את הסודות והיופי של מאדים. האם אתה מוכן למסע הראשון שלך לחלל?

מצב אלפה 

Alpha Mods

בעיר העתידנית Ultraville, על כוכב רחוק מכדור הארץ, הפכו לחלק מיחידת משטרה מיוחדת. מצוידים במכוניות חדישות, עקבו אחרי פושעים במרדף מרתק עם ה-Alpha Mods בכביש המהיר המרכזי של אולטראוויל. חגור, זו הולכת להיות נסיעה פרועה.

מה רואים בפנטום האופרה בפארק אירופה?

נראה שאת פנטום האופרה אין צורך ממש להציג, מה שהתחיל כספר בשנת 1909 שנכתב ע"י הסופר גסטון לרו והפך למחזמר מפורסם של המחזאי אנדרו לויד ובר, מגולל סיפור של רומן אהבה ואימה בין הפנטום שחי במרתפי האופרה לבין הזמרת החדשה והיפה בלהקת הבלט, כריסטין דאי.
החידוש של פארק אירופה הוא להציג את המחזמר המוכר באמצעים טכנולוגיים מתקדמים ושימוש במשקפי מציאות רבודה, טכנולוגיית ה- VR משדרגות את הסיפור ומאפשרות לקהל לחוות "זיקוקים מוזיקליים" כדברי פארק אירופה.

יחד עם משקפי המציאות המדומה הקהל יוכל ליהנות מהמוזיקה באמצעות אוזניות Hi-Fi שמסייעות לשיפור חווית הסאונד, המשקפיים והאוזניות המתקדמות יאפשרו לכם לצלול אל תוך המחזמר בצורה כפי שמעולם לא חוויתם, אלו יובילו אתכם באמצעות אשליות ומוזיקה אל מחבוא הפנטום במעמקי האופרה וכל הדרך לשחרור זמר האופרה החטוף.
לפי הדיווחים הרשמיים נראה שהאזור החדש עשוי לשמש הצגות נוספות בעתיד ולהציג הצגות חדשות בעתיד כל עונה, אך כעת מחזמר פנטום האופרה במשקפי VR  הם הלהיט הבא של עונת החורף בפארק אירופה.

למי פנטום האופרה בפארק מתאים?

פארק אירופה פרסם נתונים יבשים אודות המתקן, הראשון שבהם הוא הגבלת כמות האנשים שיכולים לצפות במחזמר החדשני, בכל שעה יוכלו לצפות רק כ- 50 אנשים ובכל מתקן ישיבה יוכלו להיכנס עד 10 אנשים.

גיל: הכניסה למתקן החל מגיל 8, מבקרים מתחת לגיל 12 מחויבים בלווי מבוגר.
מגבלת גובה: כניסה למתקן החל מ- 1.40 מטרים.
מיקום: באזור של מדינת יוון או בבניין YULLBE  בין פארק המים רולנטיקה למלון Krønasår.
אנשים עם מוגבלויות: לפי דיווחי הפארק האטרקציה אינה מונגשת לאנשים עם מוגבלויות.
נשים בהריון: הפארק מדווח שהאטרקציה אסורה לנשים בהריון.
מחיר: כרטיס כניסה לפארק אירופה אינו כולל כניסה למציאות מדומה של פנטום האופרה, יש לרכוש כרטיס אונליין נפרד עבור האטרקציה.

רכישת כרטיס לפנטום האופרה של פארק אירופה

בדומה למציאות מדומה במתקן ברכבת ההרים אירוסאט בה עליכם יהיה לשלם תוספת תשלום מעבר לכרטיס כדי ליהנות ממשקפי VR, גם באטרקציית פנטום האופרה במשקפי VR תצטרכו להוסיף תשלום נוסף מעבר לעלות הכרטיס אותו רכשתם.
כדי לרכוש כרטיס לפנטום האופרה בפארק אירופה תצטרכו לרכוש מראש, נכנסים לקישור מטה, בוחרים כמה אנשים מגיעים לאטרקציה, באיזה תאריך אתם מגיעים לאטרקציה (לרוב באותו היום או היומיים בהם אתם מבלים בפארק) ובאיזו שפה תרצו לשמוע את המחזמר (אנגלית, גרמנית וצרפתית).
לרכישת כרטיס לפנטום האופרה במשקפיי VR – לחצו כאן.

לחזור למשהו ספציפי?
דילוג לתוכן