EuropaPark
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

כרטיסים

פארק אירופה בהאלווין

פארק אירופה בהאלווין

פארק אירופה בהאלווין

עזרה עם תכנון החופשה בפארק אירופה?

פארק אירופה בהאלווין

זמן הזמן לאווירת ליל כל הקודשים, פארק אירופה בהאלווין משנה את פניו והופך מפחיד יותר וסתווי, פעילויות חדשות לכבוד החג, קישוטים מיוחדים, הופעות האלווין ואפילו תקופה שמשלבת בין האלווין לכריסמס.

ליל כל הקדושים: פארק אירופה בהאלווין

בואו ליהנות מחגיגות פארק אירופה בהאלווין (Europa Park at Halloween, אירופה פארק), האלווין נחגג ב 31 באוקטובר ואיתו מגיעה גם האווירה המיוחדת בפארק השני בגודלו ובחשיבותו באירופה.
תקופת האלווין עומדת להפחיד אתכם, אם המשפחה והחברים מספיק אמיצים בואו ליהנות מאווירה ייחודית לכבוד האלווין, בפארק חוגגים את החג החל מסוף ספטמבר ועד תחילת נובמבר (לרוב עד ה- 5.11, יש לבדוק בעת ההזמנה).
שעות הפעילות בזמן האלווין הם החל מ- 9 בבוקר ועד 6 בערב לכל הפחות, לעיתים הפארק יאריך את משך הפעילות בחצי שעה ואף עד שעתיים.
הפארק לא נוטה להפחיד מאוד ילדים קטנים ולכן מומלץ להעז ולבקר בפארק בתקופת האלווין כחלק מחופשה משפחתית לילדים ונוער.
כרטיס לפארק אירופה בהאלוין נרכש בדומה לכל יום רגיל, דרך האינטרנט, באתר תוכלו למצוא קישור לרכישת הכרטיס באתרים הגדולים והבטוחים.

אווירת ליל כל הקדושים בפארק אירופה כוללת בתוכה עשרות אלפי דלעות, קישוטים מפחידים וקישוטים נוספים ברוחב התקופה הסתווית, עובדי הפארק יהפכו לדמויות מפחידות כדוגמת ערפדים, מתקני השעשועים הרבים יעוצבו ברוח האלווין, אטרקציות שונות ישנו את פניהן, אטרקציות חדשות מיוחדות רק להאלווין יתווסתו (לדוגמה כפר הילדים המפחיד, בכפר הילדים יוכלו לקבל תסרוקת מפחידה וכן מבוך הילדים המפחיד), מסעדות בפארק יציעו מנות חדשות להאלויין וכן שתייה שמתאימה לתקופת הסתיו, הפארק יציע הצגות ברוח האלווין, המצעד המסורתי ישנה את פניו לרוח התקופה והפתעות נוספות ומתעדכנות צפויות לאורחים הרבים.

בנוסף הפארק מחדש בכל חג, האלווין מביא איתו רעיונות חדשים של הפארק ואירועים שממשיכים למשך כל התקופה, כך למשל במהלך 29 לספטמבר ועד ה- 12 לנובמבר תוכלו ליהנות מפסטיבל הפחד Traumatica, אירוע אימה בפארק אירופה שעוסק בהפחדות ואווירה אפלולית, האירוע זכה לפרסים בינלאומיים וכולל בין היתר גם את מועדון הערפדים ופעילויות שונות.
קחו בחשבון שהפארק אוהב לחדש, אם כבר נהנתם מהאלווין בפארק אירופה, ייתכן שתוכלו להיות מופתעים מחידושים שונים, הצגות חדשות ושינויים בפסטיבל הפחד או בפסטיבלים שונים נוספים בעתיד.

האם פארק המים רולנטיקה פעיל בהאלווין?

פארק המים של פארק אירופה, רולנטיקה (Rulantica), פעיל לאורך כל העונות עם טמפרטורת מים קבועה של 30 מעלות, בתקופת החורף חלק מהמתקנים בפארק סגורים.
פארק רולנטיקה הופך לפארק מים מפחיד לכבוד האלווין החל מיום 1 לאוקטובר ועד ה- 6 לנובמבר (יש לעקוב אחר התאריכים), פארק המים יקושט באווירת האלווין מפחידה עם אווירה סתווית כדוגמת צמחי תירס, קש ועוד.
מלבד קישוטים הצגות ופעילויות שונות בפארק גם כן מותאמות לאווירה הסתווית ותקופת האלווין, בין היתר מופע ילדים זמן לרוחות, חיפוש אוצר ויקינגי, נקודת צילום להאלווין למזכרת, וכן מנות ומשקאות מיוחדים לסתיו והפתעות נוספות בפארק.

HALLOWinter שילוב של האלווין ועונת החורף

חשבתם שבסיום האלווין הפארק נפרד מהחג? תחשבו שוב כי לאחר התאריך 5.11 פארק אירופה משיק את האלווינטר (HALLOWinter), תקופה בפארק אירופה שמשבלת בין האלווין לעונת החורף ולפני תקופת כריסמס בפארק אירופה.
תקופת HALLOWinter בפארק אירופה מתקיימת החל מיום 6.11 ועד ל 1.12 (יש לעקוב אחר שינויים מעת לעת), אם אתם לא מצליחים להחליט בין תקופת האלוויין בפארק לתקופת הכריסמס ולא סגורים אם אתם אנשים של דלעת והפחדות לבין עצי חג מולד עם שלג, כנראה שנובמבר הוא החודש שלכם.
בתקופה שבין האלווין לכריסמס, בפארק אירופה מדווחים על חוויה של שתי העונות בו זמנית, מתקנים משפריצים כדוגמת רכבת ההרים פוסידון באזור היווני ואזור החלקה על הקרח ומתקן סקי באזור הסקנדינבי.

פארק אירופה בהאלווין
פארק אירופה בהאלווין

טיפים לפארק אירופה: האם פארק אירופה עמוס בהאלווין?

למרות ששיא הביקוש לפארק הוא בתקופת הקיץ ובמיוחד בזמן החופש הגדול, תקופת האלווין בפארק כוללת בתוכה חוויה עם אווירה מיוחדת משאר הימים הרגילים בפארק והטמפרטורות יחסית נוחות, משמעות הדבר היא שבתקופת האלווין עדיין ניתן לראות ימים עמוסים או עמוסים חלקית.

כדי להתמודד בצורה טובה עם העומס והרצון להספיק כמה שיותר מתקנים, תוכלו לבחור במספר אפשרויות שיאפשרו לכם ליהנות מהפארק בצורה המיטבית.
הצעד הראשון הוא תכנון יום בפארק, ההמלצה היא לקרוא את המאמרים השונים באתר ובנוסף להוריד את האפליקציה של פארק אירופה כדי לקבל מפה אינטראקטיבית ושעות מעודכנות של הצגות שונות, תכנון יום נכון יאפשר לכם הנאה נוחה יותר ותוכלו להספיק יותר מתקנים באמצעות טריקים שונים כדוגמת נסיעה לקצה השני של הפארק באמצעות רכבת כבר בתחילת היום.
הצעד השני הוא לרכוש כרטיס ליומיים, ניתן ליהנות בצורה טובה בפארק אירופה עם כרטיס ליום אחד, אך אם אתם רוצים להספיק יותר מתקנים ולא להיות לחוצים, תוכלו לבחור כרטיס ליומיים בפארק אירופה.
הצעד השלישי המומלץ הוא לבחור מלון של פארק אירופה, מלון עם נושא מיוחד שנמצא בשטח אתר הנופש של פארק אירופה ויקרב אתכם במרחק הליכה אל הפארק, אורחי הפארק זכאים להיכנס כחצי שעה לפני הכניסה.

לחזור למשהו ספציפי?
דילוג לתוכן