EuropaPark
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

כרטיסים

פארק אירופה באפליקציה

עזרה עם תכנון החופשה בפארק אירופה?

אפליקציית פארק אירופה, מבקרים רבים הורידו את האפליקציה ונהנו ממידע רב ועדכני על האטרקציות בפארק, מפת ניווט ועוד.
הוריד את האפליקציה של פארק אירופה והיכנסו למדריך המלא.

למה צריך אפליקציה של פארק אירופה?

פארק אירופה (Europa Park) בגרמניה הוא לא עוד פארק שעשועים גדול, הפארק כולל שטח עצום ויחד עם פארק המים רולנטיקה (Rulantica) ושטחי מלונות פארק אירופה מדובר על אחד מאתרי הנופש והבילוי הגדולים בעולם.
פארק אירופה מתמודד על התואר פארק השעשועים הטוב בעולם ראש בראש מול דיסנילנד פריז, כאשר מקבילו הצרפתי גדול ממנו במעט אך רמת תמת הפארק, ההשקעה והיצירתיות כמעט זהה ברמתם.
כיאה לפארק במעמדו המארח כ- 6 מיליון מבקרים מדי שנה ובדומה לדיסנילנד לפארקים גדולים בעולם, אירופה פארק השיק אפליקציה מתקדמת שתסייע למבקרים לקבל את כל המידע שהם זקוקים לו, בצורה עדכנית לפני ההגעה לפארק וכמובן ביום או במספר הימים בהם בחרתם לבלות בפארק.
האפליקציה לא חדשה והושקה לראשונה בשנת 2010 בגרסה ראשונית, עם השנים האפליקציה התפתחה ומקלה על מבקרים רבים.
האפליקציה של פארק אירופה זוכה לדירוגים טובים וחוות דעת טובות רבות במסגרת משתמשי האנדרואיד והאייפון, נראה שחלק מביקורות שונות לאורך השנים תוקנו ושופרו ע"י מפתחי האפליקציה.

האפליקציה של פארק אירופה תוכל לאפשר לכם לקבל את כל המידע המלא על הפארק, מידע מעודכן עבור כל יום פעילות בפארק, זמני המתנה לאטרקציות ומידע מלא על כל אטרקציה והגבלה למתקן אם קיימת, מפה אינטראקטיבית של פארק אירופה ורולנטיקה, מידע על מלונות של פארק אירופה, אירועים, מסעדות, רכישות, משתמש אישי עם העדפות אישיות ועוד.
המטרה היא להקל לכם על השהות בפארק, לשקף עבור המבקרים את כל האטרקציות והפעילויות, לאפשר לכם לחסוך בזמני המתנה ולתכנן את היום שלכם בפארק בצורה הטובה ביותר.
מבקרים רבים נהנו מהאפליקציה וניתן להשוות אותה לאפליקציה של דיסני פריז כאפליקציה מתקדמת וברמה גבוהה, פארק אירופה מצליח לתת פייט ראוי לדיסני גם ברמת הדיגיטל.

איך מורידים את האפליקציה של פארק אירופה?

אפליקציית פארק אירופה ורולנטיקה (Europa-Park & Rulantica app) זמינה להורדה לטלפונים הניידים, בקישורים מטה תוכלו להוריד את האפליקציה למכשיר ולהשתמש בה בהרשמה או ללא הרשמה, לפי הפעולות אותן תרצו לבצע באפליקציה.
רגע לפני שנתחיל במדריך לאפליקציה של פארק אירופה, נדגיש שהאפליקציה מדווחת על נתונים שעשויים להיות משותפים עם חברות נוספות וכן מידע נוסף שנאסף: שם, דוא"ל, כתובת, פעילות באפליקציה, היסטוריית רכישות באפליקציה מידע על ביצוע באפליקציה ועוד.
על אף שמדובר על שיתוף ואיסוף מידע סטנדרטי לאפליקציה מסוג זה, ניתן לקרוא את הפרטים המלאים טרם הורדת האפליקציה.
פארק אירופה מעדכן את האפליקציה בתדירות גבוהה, משדרג, מעדכן מידע ומתקן באגים ככל שנמצאו.

רגע לפני: איך משנים את השפה באפליקציה לאנגלית?

לאחר שהורדתם את האפליקציה אולי תופתעו לגלות את השפה הגרמנית כברירת מחדל בשימוש באפליקציה, הדבר לא אמור להפתיע אתכם כל כך מכוון ופארק אירופה הוא פארק השעשועים הגדול ביותר בגרמניה ונותן לגרמנים ביטוי רב בפארק ובשפת הפארק.
למרות זאת, כדי להנגיש את האפליקציה לתיירים בפארק אירופה מאפשרים שפות נוספות: אנגלית וצרפתית.

כל מה שצריך לעשות כדי לשנות לאנגלית הוא ללחוץ על אייקון הפרופיל בחלק העליון במסך בצד ימין, לאחר מכן גוללו מטה ובכותרת "Language" בחרו בשפה האנגלית, האפליקציה תאתחל את עצמה ותחזיר אתכם למסך הראשי כאשר השפה השתנתה לאנגלית בכל המיקומים באפליקציה.

אפליקציית פארק אירופה
אפליקציית פארק אירופה

המדריך המלא: פארק אירופה, אפליקציית מתעדכנת

לאחר שהורדתם את האפליקציה, תכנסו אל המסך הראשי, לפני שנעבור על כל מה שהאפליקציה מציעה עבור המשתמשים שלה, חשוב להכיר את המסך הראשי, בדף הראשי תוכלו לראות קטעי וידאו מהפארק, אפשרות הרשמה או זיהוי משתמש אישי אם בחרתם להירשם, חדשות עדכניות מהפארק (Latest news), לוח אירועים בפארק, דברים מבוקשים (Park highlights), מידע על אטרקציות עם משקפי מציאות רבודה/מדומה (YULLBE), קידום מסעדות ופעילויות בפארק, מידע על כרטיס ריזורט פאס, מידע על אירועים בפארק, המלצות האפליקציה וחלק התחתון ביותר באפליקציה אפשרויות נוספות כדוגמת מוצרים, חנות אונליין, מידע על האפליקציה ותקנון, אפשרות ליצור קשר עם הפארק ועוד.

האפליקציה של פארק אירופה
האפליקציה של פארק אירופה

בחלק העליון של המסך תוכלו לראות שני אייקונים, אייקון פרופיל (👤) ואייקון פעמון (🔔).

אייקון הפרופיל מאפשר לכם להירשם ולקבל שירותים מותאמים באופן אישי, להשתמש באפליקציה כארנק דיגיטלי ברכישות שקשורות לפארק ועוד, בנוסף תוכלו לשנות הגדרות הרשאות לאפליקציה ולקבל את הגדרות סטטוס האפליקציה למי שמתעניין.

פארק אירופה אפליקציה
פארק אירופה אפליקציה

אייקון הפעמון יוביל אתכם להגדרות התראות, בעיקר אפשרות לגישה למיקום (טוב עבור ניווט בפארק ביום בו אתם בפארק).
אם אתם לא בפארק איתור המיקום לא יעבוד עבורכם.

בחלק התחתון של המסך תוכלו לראות את סרגל אייקונים הראשי איתו תוכלו לנווט באפליקציה במהירות.
סרגל האפשרויות באפליקציה מאפשרת לכם לגשת אל המסך הראשי, מסך פארק אירופה, מסך פארק רולנטיקה, מסך בתי מלון וכרטיסים שונים.
מרבית המבקרים מזמינים כרטיסים מהאתרים הגדולים וכן מזמינים חדר במלון של פארק אירופה דרך בוקינג, המחירים באתרים הגדולים משתלמים יותר וזמינים יותר האפליקציה, באתר תוכלו למצוא הפניות לרכישות אלו במהירות ובקלות.

מידע על פארק אירופה

בלחיצה על אייקון פארק אירופה בלשונית בתחתית המסך תקבלו את כל המידע הנחוץ לכם על הפארק, המידע מתעדכן ומחולק כפי שנהוג באפליקציות המובילות: מפת פארק אירופה עם אפשרות לפלח אטרקציות ופעילויות בפארק, כל האטרקציות, מופעים, מסעדות, חנויות, שירותים שונים למבקרים ומקומות ששווה לראות בפארק – כל נושא מחולק לתגיות חיפוש שונות שיאפשרו לכם למצוא את החיפוש שלכם במהירות.
בהמשך תוכלו לראות את שעות הפעילות של הפארק, אם תרצו לראות את שעות הפעילות לפי ימים, לחצו על "Show all opening hours".
כמו כן במסך המידע על פארק אירופה תוכלו לראות מאמרי מידע נוספים, זמן המתנה (ייפתח רק כשאתם נוכחים בפארק אירופה עם האפליקציה), תור וירטואלי (Virtual Line), חנייה בפארק, מידע עבור מבקרים עם מוגבלויות, יצירת קשר וחוקי פארק אירופה.

אפליקציית פארק אירופה
אפליקציית פארק אירופה
אפליקציית פארק אירופה
אפליקציית פארק אירופה

מומלץ ללחוץ על הצג מפה (Show map), לאחר מכן תובלו אל המפה המלאה של פארק אירופה עם אייקון זיהוי עבור כל אזור בפארק עם דגלי המדינות לפי תמת הפארק וכן אזורים נוספים בפארק.
מתחת למפה יופיע חלון תחתון אותו ניתן להזיז על ידי גרירה מטה, בחלון הזה תוכלו לפלח את המידע הרצוי עבורכם: חיפוש מידע בשורת החיפוש וקבלת מידע עבור כל אטרקציה או פעילות לפי התחום.
כל פעם שתלחצו על פעילות שונה היא תופיע לכם במפה, לדוגמה אם תלחצו על מתקן בפארק תוכלו לקבל את כל המידע עליו: אזור, הגבלות, סימון כמועדף (לחיצה על כפתור הלב יכניס את המתקן לרשימת מועדפים וכך תוכלו ליצור רשימה מומלצת לאותו היום), שיתוף לחברים ומידע רלוונטי נוסף.
אם תרצו לקצר תהליכים, ברשימה של כל אטרקציה תוכלו להיחשף כבר בתחתית שם של כל מתקן לגיל והגובה המינימליים ואף אפשרות לסמן לב בצד ימין של כל תמונת אטרקציה.

מפת פארק אירופה באפליקציה
מפת פארק אירופה באפליקציה
מפת פארק אירופה באפליקציה
מפת פארק אירופה באפליקציה
מפת פארק אירופה באפליקציה
מפת פארק אירופה באפליקציה
מפת פארק אירופה באפליקציה
מפת פארק אירופה באפליקציה
מפת פארק אירופה באפליקציה
מפת פארק אירופה באפליקציה
אפליקציית פארק אירופה
אפליקציית פארק אירופה
מפת פארק אירופה באפליקציה
מפת פארק אירופה באפליקציה
אפליקציית פארק אירופה
אפליקציית פארק אירופה

מידע על פארק המים רולנטיקה

כפי שכבר הבנתם פארק אירופה מנהל את פארק המים רולנטיקה, על אף היותם פארקים צמודים ומופיעים יחדיו באפליקציה, מדובר על פארקים נפרדים והכניסה אל רולנטיקה מצריכה כרטיס נפרד אותו תוכלו למצוא באתר וכן חניון עם תשלום נפרד במידה ואתם מגיעים לפארק עם רכב.
המידע בלשונית של רולנטיקה בנוי באותה צורה כמו פארק אירופה: מפת של רולנטיקה, מידע מלא ומעודכן על כל האטרקציות והפעילויות בפארק, שעות פעילות, זמן המתנה (יפעל רק כשאתם בפארק) ומידע רלוונטי נוסף לפארק שייתכן ותרצו לדעת.

אפליקציה פארק המים רולנטיקה
אפליקציה פארק המים רולנטיקה
אפליקציה פארק המים רולנטיקה

שאלות נפוצות על אפליקציית פארק אירופה

מומלץ להוריד את האפליקציה לפני שאתם מגיעים לפארק ולקבל מידע עדכני לימים הרצויים, בנוסף תוכלו להשתמש באפליקציה כשאתם בפארק ולקבל מידע עדכני וזמין.

האפליקציה מאפשרת מידע מלא ועדכני על כל האטרקציות, ההופעות, המסעדות והפעילות בפארק, מפה אינטרקטיבית, זמן המתנה למתקנים, הגבלות גובה וגיל ועוד.

כן, פארק המים רולנטיקה מנוהל על ידי פארק אירופה, למרות שהכניסה בתשלום נפרד וזמני הפעילות שונים, באפליקציה תוכלו לקבל מידע מלא ועדכני על פארק רולנטיקה.

האפליקציה של פארק אירופה מתקדמת ומאפשרת בין היתר גם מפה אינטראקטיבית עם נקודות ציון של כל האזורים, האטרקציות והפעילויות בפארק אירופה וכן בפארק רולנטיקה.

לחזור למשהו ספציפי?
דילוג לתוכן