EuropaPark
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

כרטיסים

מג'יק סינמה: קולנוע בפארק אירופה

מג'יק סינמה: קולנוע בפארק אירופה

פארק אירופה קולנוע 4 מימדים

עזרה עם תכנון החופשה בפארק אירופה?

מג'יק סינמה: קולנוע בפארק אירופה

אטרקציית מג'יק סינימה בפארק אירופה כוללת רבת חושים עם תלת מימד, מושבים זזים ואפקטים שונים במהלך הסרט הקצר או סרט אורך מלא.

קולנוע סופר נהדר עם קסם – צפייה בסרטים ב-4D זו חוויה – הזזת מושבים ואפילו טיפות גשם מהתקרה כשיורד גשם ועוד הפתעות!

מימד רביעי: מג'יק סינמה בפארק אירופה

מתקנים בפארק אירופה מחולקים למתקנים לכל המשפחה, מתקנים לילדים ונוער ומתקנים מהירים לאנשים שאוהבים מהירות ואקשן.
בפארק אירופה לא חסכו באמצעים רבים כדי לגוון ולהתאים את הפארק לקהל כמה שיותר רווח, בין הקטגוריות השונות ניתן ליהנות מאטרקציות שכוללות צפייה כלשה עם הפעלת מספר חושים במקביל, המוכרות ביותר הן אטרקציות שכוללות רכבת הרים עם מציאות רבודה: רכבת הרים אירוסאט עם משקפי VR וכן רכבת הרים אלפינית.
בנוסף, חוויות צפייה נוספות ניתן להשיג באטרקציית פנטום האופרה וכן גם במתקן התמנון סנורי בפארק המים רולנטיקה.
אטרקציית צפייה רבת חושים כוללת אשליית ריחוף באוויר, Voletarium, מתקן בו תרחפו מעל שמי אירופה ותיהנו מצפייה באזורים שונים, עם אפקט רוח ומים.

מתקן נוסף שעוסק בצפייה רבת חושים הוא הקרנת קולנוע 4 ממדים, מתקן עם סרטים משתנים לפי תקופה עם משקפי תלת מימד ואפקטים רבים שיהפכו לכם את חוויה הצפייה לייחודית.
אולם הקולנוע ממוקם באזור מדינת צרפת בפארק ומציג סרטים בסגנון D4, כיאה לתחרות הגוברת מול דיסנילנד פריז, פארק אירופה היו חייבים להשוות גם את חוויה הקולנוע בפארק השעשועים והקימו עוד בשנת 2003 (עם שדרוגים נוספים בהמשך) את אטרקציית " Magic Cinema 4D", קולנוע קסום בארבעה מימדים.
זה הזמן לחוות קולנוע בצורה אחרת לגמרי, צפייה בסרט בסגנון 4D אינה רק צפייה עם משקפי תלת מימד ותזוזות תלת מיימדיות של הדמויות בסרט, האטרקציה כוללת אפקטים מתקדמים כדוגמת תזוזת כסאות לפי קצב הסרט, רוח, אפקט גשם עם מים ועד ריחות שיתאימו למה שמוצג ויציגו חושים רבים נוספים של מרגישים בסרט תלת מימד רגיל ומאפשרים לכם ליהנות מחוויה ייחודית.
הפארק מציג מצגות מולטימדיה ומופעים שונים באזור המתקן אך המטרה העיקרית של האטרקציה היא בעיקר סרטי תלת מימד באיכות גבוהה עם אפקטים שפועלים על מספר חושים.

מה כוללת אטרקציית קולנוע קסום בפארק אירופה?

בכניסה אל הקולנוע תוכלו לראות מסך עם הסרטים המוצגים, הפארק ימליץ לכם להוריד את אפליקציית פארק אירופה אך כבר מעכשיו ניתן להמליץ לכם על הורדת האפליקציה שתאפשר לכם מידע רב ובין היתר גם מידע על הסרטים ומופעי הוידאו בפארק, כל מה שצריך לעשות הוא להיכנס לאזור פארק אירופה בפארק, לחפש את האטרקציה ולגולל מטה אל "Shows" (הופעות) ותוכלו לקבל מידע על ההופעות הצפיות באותו היום וביום שלמחרת לאותו הסרט שמוצג.

כמו כל אולם קולנוע גם במג'יק סינמה של פארק אירופה יוצגו לכם כרזות הסרטים בסגנון אלגנטי של בית הקולנוע הישנים, בשנת 2013 בית הקולנוע בפארק אירופה עבר שיפוץ להתאמה לפי סוג האזור בו האטרקציה נמצאת והמראה של המקום הפך לסגנון בית קולנוע צרפתי ישן.
בנוסף, בשנת 2022 קולנוע פארק אירופה שודרג פעם נוספת עם מסך מתקדם חדש עם קרן לייזר ומערכת Dolby Atmos לשיפור חווית הצפייה והשמע.
אם אתם רעבים או רוצים לנשנש ולשתות, בכניסה לאטרקציה תוכלו לרכוש פופקורן, נשנושים ושתייה קלה.
לפני ההקרנה תקבלו משקפי תלת מימד, לאחר מכן תיכנסו אל אולם הקולנוע המתקדם ומאובזר באפקטים, חפשו את המושב שלכם ותהנו מהסרט.

מה רואים בקולנוע פארק אירופה?

הסרטים שמוצגים בקולנוע פארק אירופה משתנים מעת לעת, בתחילת פעילות האטרקציה פארק אירופה הציגו סרטי טבע בשיתוף פעולה עם ארגון WWF למען איכות הסביבה.
בשנים האחרונות ניתן לצפות בסרטים עדכניים ומקוריים לכל המשפחה כדוגמת "Naches Im Park", "Happy Family", "Das Zeit karussell" ועוד.
סרט עדכני שמוקרן באטרקציית הקולנוע הקסום בפארק אירופה הוא הסרט " Happy Family Next Level", סיפור על משפחה שנשאבת אל תוך משחק והופכת למפלצות, המשפחה צריכה לנצח בכל רמות המשחק כדי להצליח לחזור לעולם האמיתי ולהתמודד עם הדרקולה הרשע שמנסה למנוע לפגוע במשפחה ולמנוע ממנה לחזור לעולם האמיתי.
כמו בכל סרט שמוקרן בקולנוע 4 מימד, גם בסרט הזה תוכלו ליהנות מאפקטים מרהיבים וליהנות מחווית צפייה מלאה במשך של רבע שעה.

חשוב להדגיש, יש לבדוק במקום או באפליקציה מה מוקרן ובאילו שעות, בנוסף שימו לב לשפת הסרט, לרוב בשעות 13:00, 15:00 ו- בשעה 17:00 השפה היא צרפתית ובחלק מהזמן השפה היא גרמנית, אך ניתן ליהנות מהחוויה בכל שפה מכוון והמתרחש בסרטים ברור לרוב והתלת מימד עם האפקטים יעשו את העבודה עבור הילדים וגם עבורכם.

מה חשבו מבקרי פארק אירופה על Magic Cinema 4D?

מבקרים רבים דיווחו ברשת שנהנו מהחוויה, האטרקציה והנשנושים היו במחירים הוגנים, חלק מהמבקרים שחזרו לפארק אירופה מספר פעמים נהנו מסרטים מתחלפים.
חלק מהמבקרים המליצו להגיע עם עליונית או בגד מעט חם מכוון ואולם הקולנוע יכול להיות קר מדי לחלק מהצופים.

סיכום אטרקציית קולנוע 4D בפארק אירופה

מיקום: מתחם צרפת, יש להיכנס בדרך הכניסה הראשית של הפארק כחצי שעה לפני שהסרט מתחיל.
עונות פעילות: האטרקציה פועלת בכל העונות.
הגבלות: לא קיימת הגבלת גובה או גיל אך מתאים לכל הפחות עבור ילדים שיכולים לשבת בקולנוע זמן קצר.
שנת הקמה: 2003, עוצב מחדש בשנת 2013, שודרג בשנת 2022.
קטגורית מתקן: Show Ride.
משך מתקן: משתנה לפי הסרט, לרוב כ- 15 דקות אך בעבר הקרינו סרטים קצרים יותר.
הקולנוע מציג גם סרטים באורך מלא.
כמה אנשים נכנסים במתקן: עד 436 אנשים, גודל החדר 550 מ"ר.
מאפיינים נוספים: המבנה מקורה, יש מיזוג, מקבלים משקפי תלת מימד.
מידע על שעות הקרנה והסרט: במקום או באפליקציה של הפארק.

לחזור למשהו ספציפי?
דילוג לתוכן