EuropaPark
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

כרטיסים

קולינריה: אוכל, מסעדות, שתייה

קולינריה: אוכל, מסעדות, שתייה

מסעדות פארק אירופה

עזרה עם תכנון החופשה בפארק אירופה?

קולינריה: אוכל, מסעדות, שתייה

מה יש לאכול בפארק אירופה? האם יש מסעדות טובות? איפה שותים? מה עם נשנושים? והאם ניתן להביא אוכל ושתייה אתכם? כל מה שצריך לדעת על מזון ושתייה בפארק אירופה.

מה אוכלים בפארק אירופה?

פארק אירופה (Europa Park) הוא הפארק השני בגודלו באירופה, כ- 6 מיליון מבקרים בשנה ששוהים כמעט יום שלם בפארק צריכים לאכול ולשתות ובפארק דאגו עם השנים להקים 53 מקומות לאכול ולשתות בהם.
מסעדות בפארק אירופה מחולקות לסגנונות שונים, המיקום שלהם בפארק לא אקראי וכיאה לפארק עם תמת מדינות שונות באירופה ואזורים דמיוניים נוספים, כך גם המסעדות ממוקמות לפי 18 אזורים שונים: פיצות ופסטות באזור איטליה, עוגות ומאפים צרפתיים באזור צרפת, פרצל בגרמניה, מאכלים מקוריים בארץ הפנטזיה ועוד.
בנוסף, פארק אירופה פתוח במרבית השנה, הפארק יציע מאכלים שיתאימו לעונת הקיץ ומאכלים ושתייה חמה בחורף, חגי האלווין וכריסמס יזכו גם הם לאווירה ייחודית ומאכלים ברוח החג.

אוכל בפארק אירופה אינו זול, אולי הנתון הזה לא יפתיע אתכם מכוון ובכל פארק שעשועים הבינו כבר מזמן שהמבקרים בפארק מבלים מהבוקר עד הערב, לרוב עם ילדים ונוער ויחד עם פיתויים רבים – הביקוש לאוכל ושתייה הוא גבוה, חלק מהמבקרים חשבו שהאוכל היה יקר וחלק טענו למחירים הוגנים יחסית לפארק שעשועים גדול.
למרות זאת, בשונה מפארק אחרים בעולם, פארק אירופה ידוע במבחר קולינרי רחב במיוחד וכן באוכל שבחלק מהמקומות איכותי וטעים, כמובן שתוכלו למצוא מזון מהיר, בתי קפה ודוכני אוכל עם נשנושים וממתקים.

האם מותר להביא אוכל לפארק אירופה? האם אפשר להכנס עם מזון ושתיה מבחוץ?

ניתן להכניס אוכל ושתייה לפארק, חלק מהמבקרים מעדיפים להביא אוכל, שתייה ונשנושים מסיבות מגוונות: חיסכון כספי, טעמי בריאות, רגישות למזון וכאלו שמעדיפים להביא בעיקר שתייה כדי לא לעמוד זמן רב בתור עבור שתייה בלבד.
להכניס אוכל ושתייה לפארק אירופה לא נפוץ רק בקרב ישראלים, מבקרים רבים בעולם בחרו להביא מזון ושתייה, ההמלצה היא לא להגזים עם האוכל מכוון והפארק מציע אפשרויות רבות ולהיסחב עם משקלים מיותרים או צידניות לא יהיה נוח כלל.
הקפידו שלא להכניס אלכוהול לפארק ובמידה והבאתם אוכל ונשנושים, להביא אותם באריזות פלסטיק או שקיות ולא במיכלי זכוכית.

מסעדות בפארק אירופה: בואו להכיר את הקולינריה בפארק

פארק אירופה מציע מבחר רחב של מסעדות מכל הסוגים, רבים יעדיפו לחקור את האזורים השונים בפארק ולהפתיע את עצמם.
אחת המסעדות המפורסמות בפארק אירופה היא מסעדת Food Loop, מסעדה שבה תזמינו את האוכל והשתייה שלכם באמצעות מסך מגע וההזמנה שלכם תגיע במהירות בלולאות מעל 200 מושבים, לאחר ההזמנה האוכל יגיע בתוך סירים וניתן להזמין מנות בינלאומיות מבושלות אך גם אוכל מהיר.

רוצים להתעדכן איזו מסעדה פתוחה ואיזו סגורה? ניווט למסעדה? מומלץ להוריד את האפליקציה של פארק אירופה ולהסתייע במפה עם ניווט ומידע מעודכן כל המסעדות והאטרקציות בפארק.
בנוסף, תוכלו למצוא מסעדות טובות במלונות של פארק אירופה, מסעדות כדוגמת Restaurant Castillo, Pizzeria de Romantica  ו- Antica Roma נמצאו אהובות המבקרים ששהו בתוך מלונות פארק אירופה.

האם יש אוכל צמחוני או טבעוני בפארק אירופה?

פארק אירופה מאפשר מנות צמחוניות וטבעוניות באזורים שונים בפארק, בין היתר באזור גרמניה תוכלו למצוא מניות צמחוניות (Burger Bear) ומנות טבעוניות (Walters Wurstbude, ROCK CAFE, Restaurant Balthasar Castle), באזור איטליה (Pizzeria Venezia או Mario’s Pizza), אזור שוויץ צמחוני (Valaisan Parlours), צרפת צמחוני (Tarte Flambee pancake stand, Petite France), אזור הרפתקאות צמחוני וטבעוני (Restaurant Spices), פורטוגל (Casa Atlântica) ומנות צמחוניות וטבעוניות באזורים נוספים: ממלכת מינימונים, איסלנד, אנגליה, אוסטריה, אירלנד, לוקסמבורג, יוון והולנד.

בנוסף אם אתם רגישים לגלוטן תוכלו למצוא שפע של מנות ללא גלוטן בפארק אירופה, בין האזורים השונים תוכלו למצוא מסעדות עם מנות ללא גלוטין: אירלנד (O’Mackays), גרמניה (Balthasar Castle Restaurant, Walter‘s Wurstbude, Rock CAFE), יוון (Taverna Mykonos), הולנד (Bamboe Baai), ממלכת מינימונים (Jack’s Deli) ובאזורים נוספים: לוקסמבורג, אוסטריה, סקנדינביה, איטליה, אנגליה ושוויץ.

חשוב לדעת על מסעדות, אוכל ושתייה בפארק אירופה

מסעדות בפארק אירופה יציעו לכם מגוון רחב של קולינריה, הפארק מציע 53 מסעדות ודוכני מזון ושתייה, יום שלם בפארק יצריך מכם ככל הנראה לרכוש אוכל, שתייה או נשנושים.

בדומה לפארק רבים בעולם, האוכל יכול להיות לעיתים יקר יחסית למחירים שמחוץ לפארק אך מבקרים רבים חשבו שהמחירים היו סבירים יחסית לפארק השני בגודלו באירופה.

הפארק מאפשר להכניס אוכל, להכניס, מבקרים רבים בוחרים להכניס שתייה ומזון מטעמי בריאות, אלרגיה, רצון שלא להמתין זמן רב לשתייה ולמרות זאת רק חלק קטן מהמבקרים בוחר להביא אוכל בצידניות או בתיק וקונה שם במקום.

פארק אירופה מחולק לאזורים שוני באירופה, לרוב על שם מדינות שונות באירופה וכל מדינה תציע מתקנים ועיצוב שקשור למדינה, כך גם במסעדות: פרצל בגרמניה, פיצות ופסטות בחלק של איטליה ועוד.

לחזור למשהו ספציפי?
דילוג לתוכן