EuropaPark
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

כרטיסים

פארק אירופה בחורף

פארק אירופה בחורף

פארק אירופה בחורף

עזרה עם תכנון החופשה בפארק אירופה?

פארק אירופה בחורף

פארק אירופה בחורף יאפשר לכם להיחשף לאווירה חורפית ומיוחדת בפארק השני בחשיבותו באירופה.

הגבלות במתקנים, אווירה מיוחדת: פארק אירופה בחורף

פארק אירופה בחורף (Europa Park, אירופה פארק גרמניה) הממוקם בסמוך ליער השחור מארח מיליוני מבקרים מדי שנה, חלק מהמבקרים בפארק בוחרים להגיע לפארק אירופה בעונת החורף שמביאה איתה תורים קצרים יותר אך גם אווירה מיוחדת.
פארק אירופה בגרמניה מציע אטרקציות רבות, למעלה מ- 60 מתקנים שונים הכוללים 13 רכבות הרים שונות ובסך הכל למעלה מ- 100 אטרקציות שונות המפוזרות בכל תמת הפארק שמחולק לפי ארצות שונות באירופה: גרמניה, רוסיה, אנגליה, הולנד, ספרד, אוסטריה, איטליה, איסלנד, יוון, לוקסמבורג, צרפת, אירלנד, שוויץ, פורטוגל, סקנדינביה, קרואטיה, אזור היער הקסום, עולם הרפתקאות וממלכת המינימונים – כולם יקבלו חזות שונה בזמן תקופת החורף ובמיוחד בימים בהם יורד שלג או בימי חג קודמת פארק אירופה בחג המולד.
פארק אירופה מכנה את תוקפת החורף כקסם, Winter magic, תקופה בה שלג באוויר, המשקאות החמים ברקע, ריח העוגיות החמות משתלט על האוויר, הפארק זוכה לעיצוב חורף מיוחד, עצי כריסמס, דמויות הפארק משתנות את פניהן, הנאה ממשטח החלקה על הקרח, בית הספר לסקי לילדים, מופעים מיוחדים לחורף כדוגמת מופע קרקס Clear the ring, קבלת שמיכות מחממות בזמן עלייה לגלגל הענק, השקת אטרקציות חדשות כדוגמת השקת פנטום האופרה במשקפי VR שהתקיימה בחורף 2022 ועוד.

עונת החורף מתחילה בנובמבר ומסתיימת באמצע ינואר, לרוב תאריכי הפעילות הם החל מ 26.11 עד 8.1 ו- 13-15.1 של כל שנה, אך יש להתעדכן בעת רכישת כרטיס לפארק אירופה דרך האינטרנט (עונת הקיץ מתחילה לקראת סוף מרץ ומסתיימת בנובמבר או לעיתים בסוף ספטמבר).
למרות האווירה החורפית, הביקוש הנמוך יותר לפארק אירופה בעונת החורף נובע ממתקנים שונים שאינם פועלים בחורף ובעיקרם מתקנים באוויר הפתוח, מתקנים שמשפריצים וחלק מהמתקנים בפארק המים רולנטיקה הסמוך, האטרקציות שעתידות להישאר סגורות במהלך החורף: Atlantica SuperSplash, Danube Steamer, Fjord Rafting, Littil Island – Hansgrohe water playground, Quipse Paddle Boats, Tirol log flume, Rocking bridge and wobbling boat, Water Playground and Water Lane.
קחו בחשבון שפעילויות שונות כדוגמת התהלוכה, מופעים ואטרקציות שונות ישתנו את מבנה הפעילות שלהם או יסגרו זמנית מצורכי בטיחות.

תהלוכה בפארק אירופה בזמן החורף

תנו לפארק להפתיע אתכם בכל שנה מחדש, בדומה לפארקים הגדולים בעולם גם פארק אירופה מכבד את אורחיו בתהלוכת דמויות וריקודים בכל יום בשעה 16:30, את המופע תוכלו לראות בצורה טובה מאזור מדינת לוקסמבורג ובאזור בין רוסיה לשוויץ.
קחו בחשבון שבתקופת החורף ייתכנו שינויים, שלג או גשם כבד, קרח וכל מזג אוויר שיכול לסכן את משתתפי התהלוכה יגרום לדחייה או ביטול התהלוכה.

שעות שונות בחורף, מחיר זול יותר

שעות הפעילות של פארק אירופה בחורף שונות מהקיץ, הפארק פותח את שעריו החל מהשעה 11 בבוקר וסוגר את שעריו ב 7 בערב, בשונה מעונת הקיץ לרוב הפארק לא יאריך את שעות הפעילות שלו בימים האלו אך אולי בימים מיוחדים כדוגמת חג המולד וסוף השנה האזרחית תזכו להתעדכן באותו יום על הארכת השהות.
עונת החורף מבוקשת אך לא כמו עונת הקיץ העמוסה, לשם כך תוכלו להשיג כרטיסים לפארק אירופה במחיר מוזל יותר מהקיץ ובהבדל של מספר אירו.

מבקרים בחורף: האם צריך יום או יומיים בפארק אירופה?

שאלת השאלות הגדולה עבור כל מבקר ובכל עונה היא שאלת יום בפארק אירופה או יומיים, אם אתם חובבי פארקי שעשועים ובמיוחד אם אתם בוחרים מלון ממלונות בבעלות פארק אירופה, מומלץ ליהנות יומיים בפארק.
אם אתם מעט קצרים בזמן, אם מדובר בחלק מטיול ליער השחור ואם אתם בוחרים להגיע בחורף, גם יום אחד בפארק אירופה מהבוקר עד הערב יאפשר לכם ליהנות ממיטב המתקנים.

תכנון יום גם בחורף: אפליקציה של פארק אירופה ומידע רב באתר

מבקרים רבים שמגיעים לפארק אירופה בקיץ בוחרים להוריד את האפליקציה או לשמור את המפה של הפארק, מידע רב שקיים באתר והאפליקציה של הפארק מאפשרים תכנון טוב יותר של היום ובחירה מקדימה של סדר מתקנים, הצגות, זמני הפסקות למסעדות ועוד.
על אף שתקופת החורף אינה עמוסת מבקרים ואם תגיעו באמצע השבוע בחורף תוכלו למצוא פארק שאינו עמוס כלל, זכרו שחלק מהמתקנים סגור והדבר מתקזז עם הביקוש הנמוך יותר בחורף, כך שבכל מצב מומלץ לקרוא כמה שניתן על הפארק ולתכנן יום בפארק גם בעונת החורף.
להורדת אפליקציית פארק אירופה לאנדרואיד– לחצו כאן.
להורדת  אפליקציית פארק אירופה לאייפון – לחצו כאן.

מה שווה יותר? פארק אירופה בקיץ או בחורף

על אף שחלק מהמתקנים הפתוחים והמשפריצים וכן מתקנים שונים בפארק רולנטיקה סגורים, פארק אירופה בחורף (Park Europa) משקיע על המבקרים שלו בעונה הקרה ודואג לפצות על חלק מהמתקנים שנסגרים.
אין תשובה חד משמעית אם פארק אירופה בחורף עדיף יותר או פחות מהקיץ, אם אתם אוהבים פארקי שעשועים ומעוניינים ליהנות ממרבית האטרקציות של הפארק אז מומלץ לבחור דווקא בקיץ, במידה ואתם מגיעים לאזור היער השחור בתקופת החורף או שאתם לא אוהבים להמתין יותר מדי למתקני שעשועים אז הפארק בחורף הוא פתרון טוב עבורכם.

שאלות נפוצות

עונת החורף בפארק אירופה מתחילה החל מנובמבר ונגמרת באמצע ינואר, לאחר מכן הפארק נסגר למעט אירועים מיוחדים עד סוף מרץ.

שעות הפעילות של פארק אירופה בחורף: 11:00 עד 19:00, לעיתים ניתן להיתקל בשעות סגירה מאוחרות יותר בתקופת חג המולד או הסילבסטר אך לרוב שעות הפעילות בעונת החורף לא מוארכות.

בתקופת החורף חלק מהמתקנים הפתוחים והמשפריצים יהיו סגורים, אך האווירה תהיה מיוחדת ותתאים עצמה לסגנון החורפי, משקאות חמים ואוכל מיוחד במסעדות, עיצוב חורפי, עצי כריסמס ודמויות חורפיות, בית הספר לסקי לילדים ומשטח החלקה על הקרח, הצגות ומופעים מיוחדים ועוד.

התשובה תלויה בצרכים והרצונות שלכם, אם אתם מגיעים ליער השחור בחורף או שלא אוהבים להמתין למתקני שעשועים אז תוכלו לנסות את הפארק בחורף, אוהבי חום ומתקני שעשועים יבחרו בפארק אירופה בקיץ.

לחזור למשהו ספציפי?
דילוג לתוכן