EuropaPark
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

כרטיסים

פארק אירופה בקיץ

פארק אירופה בקיץ

פארק אירופה בקיץ

עזרה עם תכנון החופשה בפארק אירופה?

פארק אירופה בקיץ

פארק אירופה בקיץ יאפשר לכם ליהנות מכל המתקנים והאטרקציות, פארק המים רולנטיקה ומזג אוויר חמים ונוח.

הכל פתוח: פארק אירופה בקיץ

פארק אירופה (Europa Park, אירופה פארק גרמניה) שליד היער השחור מארח מעל ל- 5 מיליון מבקרים מהעולם מדי שנה, כאשר החלק הגדול של המבקרים מגיע בעונת הקיץ עם הטמפרטורות הנוחות, בתוקפת הקיץ כל המתקנים בפארק פתוחים ומעל ל- 100 אטרקציות שונות מתינו לכם ולכן ובניהן גם מתקנים רטובים, מתקנים באוויר הפתוח ועד מתקנים עם משקפי מציאות מדומה (לעיתים ייתכנו מתקנים שיסגרו לצורכי שיפוצים או הקמת אטרקציה חדשה).
עונת הקיץ לרוב מסוף מרץ ולעיתים יכולה להימשך עד נובמבר, לעיתים פארק אירופה יקצר את עונת הקיץ בשנה מסוימת ומשיקוליו, לדוגמה הפארק יכול לתחום את עונת הקיץ ל 25 במרץ ועד 29 בספטמבר.

מכוון ובזמן הקיץ מומלץ לפעול בצורה חכמה כדי להתחיל את היום דווקא בצורה הפוכה, ההמלצה היא לקחת רכבת מהכניסה אל הקצה השני של הפארק (אזור מדינת ספרד) וליהנות ממתקנים פופולאריים כבר בהתחלה וללא תור ארוך.
פארק אירופה מחולק לארצות היבשת, בפארק יציעו לכם מתקנים, הצגות ומסעדות ברוח המדינות גרמניה, רוסיה, אוסטריה, איטליה, ספרד, הולנד, אנגליה, יוון, איסלנד, לוקסמבורג, אירלנד, צרפת, סקנדינביה, פורטוגל, שוויץ וקרואטיה.
בנוסף תוכלו ליהנות מאזורים נוספים עם מתקנים מיוחדים בעולם הרפתקאות, ממלכת המינימונים והיער הקסום.

במיוחד בקיץ: פארק המים רולנטיקה של פארק אירופה

בתקופת הקיץ תוכלו להיתקל בימים חמים גם בגרמניה, זה זמן טוס להתרענן עם פארק המים רולנטיקה, הפארק גדול במיוחד שפתוח אמנם גם בעונת החורף (טמפרטורת המים קבועה על 30 מעלות לאורך כל ימי הפעילות) אך נמצא בשיאו בתקופת הקיץ בה כל המתקנים בפארק פתוחים.
פארק המים מציע 30 אטרקציות מים שונות, לייזר ריבר שמתפרש על כל שטחי הפארק ו- 17 מגלשות מים שונות.
הכניסה לפארק רולנטיקה היא נפרדת ויש לשלם באופן נפרד, שעות הפעילות בין 10 בבוקר ל- 10 בערב.

תהלוכה בפארק אירופה

הפארק הגדול יכבד אתכם בתהלוכת דמויות עם ריקודים ותפאורה, בכל יום בקיץ בשעה 16:30 תוכלו ליהנות מתהלוכה גדולה שעוברת בפארק, הנקודות הטובות ביותר בהן תוכלו לצפות הן הכיכר באזור מדינת לוקסמבורג וכן באזור בין רוסיה לשוויץ.
אם אתם לא מתעניינים בעצירה והנאה מהתהלוכה, תוכלו לנצל את הזמן הזה להיכנס למתקנים פופולאריים עם תור קצר.

שעות שונות, מחיר יקר יותר

שעות הפעילות של פארק אירופה בקיץ שונות מהחורף, הפארק פותח את שעריו החל מהשעה 9 בבוקר וסוגר את שעריו ב 6 בערב, לעיתים בחודשים חמים במיוחד ולרוב בתקופת החופש הגדול תוכלו ליהנות משעה או שעתיים נוספות (בדרך כלל תלוי במזג האוויר), ניתן להתעדכן בפארק באותו היום האם הפארק ייסגר בשעה המיועדת.
בנוסף, אם בחרתם מלון של פארק אירופה תוכלו להיכנס כחצי שעה לפני כולם וליהנות כבר בתחילת היום מהמתקנים הנחשבים ללא תור ארוך.

למרות שעונת החורף מבוקשת גם היא, עונת הקיץ מאוד מבוקשת ובחלקים מסוימים בסופי שבוע וחגים הפארק יכול להיות עמוס במיוחד, הביקוש הרב יותר מעלה את מחיר הכרטיס במספר אירו לכל כרטיס.

מבקרים בקיץ: יום או יומיים בפארק אירופה?

ההתבלטות אם לבחור יום בפארק שעשועים גדול או יומיים היא התבלטות מוכרת, כחלק מהיותו הפארק השני בגודלו וחשיבותו באירופה, האטרקציות רבות והזמן קצר.
בחירה ביומיים בפארק השעשועים הגרמני נפוצה מאוד בקיץ, בתקופה בה התורים ארוכים אנשים זקוקים ליותר זמן ולכן בוחרים לא פעם כרטיס ליומיים בפארק.
אם הזמן מאפשר לכם את זה, מומלץ מאוד לבחור ביומיים בפארק אירופה ואף להזמין חדר בבית מלון של פארק אירופה, המלונות מיוחדים ומאפשרים לכם להיות הכי קרובים לפארק.
במידה והזמן שלכם קצר, ניתן ליהנות מגם מיום אחד בפארק אירופה, אך קחו בחשבון שלא תצליחו להספיק את כל מה שתצטרכו ומומלץ לקרוא באתר מדריכים וטיפים שונים ולהתחיל

תכנון יום: אפליקציה של פארק אירופה ומידע רב באתר

מלבד המידע הרב הקיים באתר, תוכלו להתקין את אפליקציית פארק אירופה, האפליקציה אמנם בגרמנית אך ישנן מילים באנגלית והפונקציות הטובה ביותר בה היא המפה האינטראקטיבית והשעות של זמנים המופעים וההמתנה בתורים.
האפליקציה יכולה לאפשר לכם לנווט בפארק ואף ליצור קבוצה של משתמשים ולדעת איפה נמצא כל משתמש בפארק (מעולה למשפחות).
שימוש באפליקציה ותכנון יום מראש באמצעות המידע הרב שקיים באתר מומלץ במיוחד בתקופת הקיץ העמוסה, אך רבים יתכננו מראש גם בתוקפת החורף.
להורדת אפליקציית פארק אירופה לאנדרואיד– לחצו כאן.
להורדת  אפליקציית פארק אירופה לאייפון – לחצו כאן.

האם שווה להגיע לפארק אירופה בחורף?

למרות שחלק מהמתקנים הפתוחים והרטובים בפארק אירופה (Park Europa) ובפארק המים רולנטיקה סגורים במהלך עונת החורף בפארק (סוף נובמבר עד אמצע ינואר), האווירה בתקופת החורף מיוחדת עם נופים מרהיבים במהלך החורף שלא פעם יכול לספק לכם מראה יפייפה עם שלג.
למרות שהפארק סגור ביומיים בתקופת חג המולד (24-25/12), בתקופת כריסמס בפארק אירופה הפארק זוכה לאווירה ייחודית.
בנוסף, בתקופת החורף מחירי הכרטיס זולים מהקיץ והתורים למתקנים קצרים יותר מהתקופות העמוסות בקיץ.

שאלות נפוצות

הזמנים הרשמיים של תקופת הקיץ מתחילים מסוף מרץ ועד נובמבר אך לעיתים הפארק מדווח על תקופת קיץ עד סוף ספטמבר.

שעות הפעילות של פארק אירופה בגרמניה בתקופת הקיץ: 9:00 עד 18:00. לעיתים הפארק פתוח כשעה-שעתיים יותר, אורחי המלונות נכנסים כחצי שעה לפני כולם.

את הכרטיס רוכשים דרך האינטרנט, העלויות משתנות מעת לעת, עקב ביקוש רב בקיץ המחיר לכרטיס כניסה לפארק אירופה הוא יקר יותר במספר אירו.

בכל ימות השנה קשה להספיק את כל האטרקציות הרבות בפארק, עקב עומסי המבקרים בקיץ תצטרכו להסתפק בפחות מתקנים ואטרקציות ליום, במידה ויש לכם את הזמן הנדרש מומלץ לרכוש כרטיס ליומיים.

לחזור למשהו ספציפי?
דילוג לתוכן