EuropaPark
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

כרטיסים

פארק אירופה בכריסמס – חג המולד בדצמבר

פארק אירופה בכריסמס – חג המולד בדצמבר

פארק אירופה כריסמס

עזרה עם תכנון החופשה בפארק אירופה?

פארק אירופה בכריסמס – חג המולד בדצמבר

בואו ליהנות מאווירת חג המולד, פארק אירופה בכריסמס הוא שיא עונת החורף בפארק וכולל אווירת חג, מתקנים מיוחדים, הופעות כריסמס, מתקנים מיוחדים לחורף ועוד.
הזמינו כרטיס לפארק אירופה בחורף והכינו את הבגדים החמים.

חג מולד בגרמניה? פארק אירופה בכריסמס !

זה הזמן ליהנות מחגיגות פארק אירופה בכריסמס (Europa Park at Christmas, אירופה פארק), אחד המאפיינים הבולטים ביותר בפארק השני בגודלו באירופה הוא שינוי החזות והאווירה בפארק בתקופת חג המולד.
תקופת החורף בפארק מתחילה בנובמבר של כל שנה ומסתיימת לרוב באמצע ינואר, תוכלו להתעדכן בימים בהם הפארק פתוח בעת רכישת הכרטיס אך בדרך כלל הפארק יתחיל את עונת החורף שלו לקראת סוף נובמבר (לרוב 26.11) שתימשך עד השבוע הראשון או השני של ינואר (לרוב עד 8.1 או 13-15 לינואר).
כדי ליהנות מחג המולדת בפארק יש להגיע בזמן תקופת החגים כדי להבטיח את אווירת כריסמס עם כל הקישוטים והתלבושות המיוחדות, קחו בחשבון שהפארק סגור יומיים בזמן חגיגות החג בתאריכים 24-25.12 אך אווירת החג הנוצרי תתקיים בפארק ימים רבים אחרים.

בזמן הכריסמס פארק אירופה משנה את חזותו מהקצה אל הקצה, הפארק מעלה פעילויות חדשות שקשורות לחורף כדוגמת החלקה על הקרח, לימוד סקי לילדים ונוער, החלקה על הקרח עם אבוב, הופעות מיוחדות לחג המולד ( Christmas Novel, הופעה של Craic לילדים ועוד) ואף משיק אטרקציות סגורות שונות (לדוגמה, בחורף 2022-2023 הפארק השיק את פנטום האופרה במציאות מדומה), מסעדות ודוכני המזון משתנים את התפריט ומציעים יותר אוכל חם ומנחם ויותר משקאות חמים.

אבל זה לא הכל, בזמן חג המולד הפארק משנה את פניו, עובדי הפארק לבושים בתחפושות מיוחדות לחג המולד, הפארק מעוטר באלמנטים רבים שקשורים לחג המולד (קישוטים, תאורה ועוד), השלג ממלא את הפארק בלבן ואם לא ירד שלג הפארק ידאג לאפקט שלג במקומות מסוימים, מתקני הפארק שפתוחים מקבלים גם הם טאצ' כריסמס משלהם,
מדי שנה הפארק מוביל אל פתחו עץ חד מולד המתנשא לגובה של 17 מטרים, עץ אשוח מקושט ממוקם באזור מדינת גרמניה וזוכה לתמונות סלפי רבות שרצות ברשת בכל תקופת חורף בפארק, בנוסף הפארק מקים שוק חג מולד לרוב באזור גרמניה, עצים נוספים ואווירת חג המולד ניתן למצוא גם במלונות של פארק אירופה.

אירופה פארק בחורף: האם הכל פתוח בכריסמס?

אם אתם לא מכירים את ההיסטוריה של הפארק, אולי תופתעו לגלות שהתקופות השונות בפארק לא היו נהוגות תמיד ופארק אירופה לא פעל בחורף במשך עשרות שנים מיום פתיחתו בשנת 1975, החל משנת 2001 פארק אירופה החל לפעול גם בחורף וכבר בעונת החורף הראשונה בפארק מלאו את הפארק עשרות אלפי מבקרים, כיום בתקופת החורף הקצרה מבקרים בפארק מאות אלפי מבקרים שנהנים מהאווירה המיוחדת בחורף ובמיוחד אירועי כריסמס בפארק אירופה.

בתקופת כריסמס פארק אירופה פועל לפי מתכונת החורף, משמעות הדבר היא שחלק מהמתקנים בפארק שהם מתקני חוץ כמו חלק מרכבות ההרים ומתקנים שמשפריצים מים יהיו סגורים בתקופת החורף.
בנוסף ולמרות שטמפרטורת המים בפארק המים רולנטיקה היא 30 מעלות באופן קבוע, חלק מהמתקנים בפארק המים של פארק אירופה יהיו סגורים גם כן.
אך אל דאגה, הפארק דואג לפצות את המבקרים שלו באווירה מיוחדת ופעילויות נוספות מיוחדות, לעיתים בוחרים חופשה בגרמניה או באזור היער השחור בזמן עונת החורף של פארק אירופה ומומלץ שלא לוותר על החוויה.
כל עוד לא יורד גשם סוער או שלג כבד, תהלוכה בפארק אירופה תתנהל כסדרה ותכלול אף תהלוכה מיוחדת לכריסמס וכן מופעי חוץ כדוגמת הופעת מזרקות עם מופע זיקוקים בתקופת חג המולד ופעילויות חוץ נוספות יתקיימו כסדרם ויכללו אלמנטים רבים של חג המולד.

איך רוכשים כרטיס לפארק אירופה בחורף?

כרטיסים לפארק אירופה בחורף זהים לכרטיסים בקיץ אך זולים במעט עקב סגירה של חלק מהמתקנים לצורכי מזג האוויר, רכישת כרטיסים מתבצעת כיום בעיקר באמצעות האינטרנט, הזמנת כרטיסים לפארק אירופה אונליין היא מהירה, זולה וחוסכת זמן המתנה יקר בקופות.
בעבר הפארק היה נוהג לתת הנחה בעלות הכרטיס לאנשים שהיו מגיעים בתחפושת של סנטה קלאוס, לא ברור אם ההנחה הזו קיימת והיא מצריכה מכם רכישה בקופות שאינה שתשרוף לכם זמן הנאה מהפארק.
באתר תוכלו למצוא רכישת כרטיסים לפארק אירופה, לרכוש בקלות ולקבל את הכרטיסים ישירות לדוא"ל שלכם.

מה ללבוש לפארק אירופה בחורף?

אם אתם נהנים מחגיגות הכריסמס תוכלו לקנות כובע חג מולד, סתם בשביל האווירה, אך חשוב לזכור שחורף בגרמניה הוא לא חורף בישראל ויש לבוא מוכנים ללבוש חם במיוחד.
מזג אוויר בפארק אירופה בדצמבר כולל בתוכו טמפרטורות קרות במיוחד, בדצמבר נרשמו בעבר מינוס 16 מעלות בשיאי הקור אך כשהפארק פועל במהלך היום ייתכנו טמפרטורות שנעות קצת מעל וקצת מתחת לאפס, תלוי בזמן בו אתם מבקרים בחורף.
אווירת חג המולד ועונת החורף של פארק אירופה מביאים איתם פעמים רבות גם שלג, לבשו מספר שכבות, לבשו כפפות וכובע צמר על הראש כדי לדאוג שלא תקפאו מקור.
במסעדות ודוכני האוכל תוכלו למצוא משקאות חמים שיקלו על הקור בפארק בתקופת כריסמס.
בנוסף, הפארק לא מוותר על כל הפעילויות בחוץ, גלגל הענק המסורתי ממשיך לפעול גם בחורף, הפארק ידאג לארגן לכל נוסע שמיכה חמה אך כאמור מומלץ ללבוש חם.

לא מסתדרים עם קור אירופאי? תזמינו כרטיס לעונת הקיץ

כפי שכבר הבנתם צפוי להיות קר בפארק, אם אתם רק מסתקרנים מחגיגות חג המולד בפארק ולא מסתדרים עם קור בצורה טובה ובמיוחד לא במקום פתוח כמו פארק שעשועים גדול, כדאי לחשוב בשנית על התקופה בה תבקרו בפארק.
בתום הפעילות הקצרה בעונה הקרה, פארק אירופה נכנס "לתרדמת" חורף בה עובדי התפעול של הפארק מכינים את הפארק לתקופת הקיץ הארוכה שמתחילה לקראת סוף מרץ ומסתיימת בסוף ספטמבר, אם הזמנים מאפשרים לכם את זה כדאי להזמין כרטיסים לפארק אירופה בקיץ.
אפשרות נוספת היא לרכוש כרטיס לתקופת הביניים שנקראת HALLOWinter, בין התאריכים 6.11 ל 1.12 (יש להתעדכן מעת לעת בשינויים), בתקופה הזו תקבלו שילוב של האלווין וכריסמס וצפוי להיות פחות קר משיא תקופת חג המולד בפארק.

לחזור למשהו ספציפי?
דילוג לתוכן